Logo Gminy Wycko

X jubileuszowe Dni Gminy Wicko już za nami!!!

14 i 15 lipca 2018 roku, na stadionie sportowym w Charbrowie obchodziliśmy Dni Gminy Wicko. Jak co roku, obchody rozpoczęły się od parady czarownic, która ruszyła spod Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wicku. W niezwykle barwnym orszaku wzięło udział ponad 400 osób, które zaprezentowały się przed zgromadzoną publicznością na trybunach.

Tradycyjnie, przeprowadzone zostały wybory czarownicy i czarownika roku, które podzielone zostały na trzy kategorie: początkujące, szalone i doświadczone czarownice. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i kreatywności przy tworzeniu kostiumów!

W sobotni wieczór odbył sie koncert zespołu Soleo, który swoją muzyka zachęcał zebraną publiczność do wspólnej zabawy i tańca.

W niedzielę gwiazdą wieczoru, która zagwarantowała świetną zabawę był Kamil Bednarek z zespołem. Jego występ cieszył się niezwykle dużym zainteresowaniem o czym świadczyła licznie zgromadzona publiczność.

W niedzielne popołudnie na scenie gościł również zespół KG Band, który swoja muzyką przyciągnął wielbicieli muzyki rockowo – bluesowej.

Niezwykle dużo radości i pozytywnych emocji wywołał festiwal kolorów. Jak się okazało, ta bardzo popularna forma zabawy przyciągnęła wielu chętnych, zarówno tych najmłodszych jak i starszych.

W tym roku, po raz pierwszy zostały zorganizowane warsztaty pieczenia chleba. Każdy chętny mógł własnoręcznie wymieszać składniki i po upieczeniu zabrać gotowy chleb do domu.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w tak ważnym dla nas wydarzeniu jakim są
Dni Gminy Wicko. Mamy nadzieję że będziecie z nami za rok!

Do zobaczenia!