Logo Gminy Wycko

STUDY TOUR

Lokalna Organizacja Turystyczna Łeba – Błękitna Kraina przy współpracy z Gminą Wicko oraz Gminami Łeba i Cewice w dniach 28.08.-31.08.2015r. zorganizowała Study Tour dla dziennikarzy z kraju.

W trakcie wizyty studyjnej pokazano dziennikarzom przede wszystkim możliwość spędzenia wypoczynku w sposób aktywny ale i zabytki oraz inne atrakcje, które swoim turystom proponuje nasza Gmina.

Ponieważ wizyty studyjne stanowią jedną z najbardziej powszechnych form bezpłatnej promocji, która znajduje swój oddźwięk w mediach krajowych a nawet zagranicznych, Gmina Wicko zaprezentowała miejsca rekreacji i aktywnego wypoczynku jak np. Parking w Steknicy – z tablicą informacyjną i punktem aktywności fizycznej czy Sporty Wodne na jeziorze Sarbsko (ośrodek Habenda) oraz przejazd bryczką (Gospodarstwo P. Maciukiewicz) i pokaz jazdy konnej (Ośrodek Senny) ale również miejsca zabytkowe jak Kościoły w Charbrowie i Roszczycach czy Pałace w Poraju i Nowęcinie.

Prócz ww. Dziennikarze odwiedzili również Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wicku, w którym przywitała ich nasza Czarownica Erna a Pan Dyrektor przedstawił prezentacje dotyczące atrakcyjności kulturalnej Gminy Wicko.

Jesteśmy pewni że walory naszej Gminy oraz jej bogata oferta, dzięki tej wizycie studyjnej, zostanie zaprezentowana szerszemu gronu odbiorców.

Serdecznie dziękujemy za współpracę oraz udostępnienie miejsc wszystkim, którzy gościli grupę dziennikarzy w tym dniu u siebie.

Fotografia zbiorowa organizatorów i gości w trakcie wizyty studyjnej.

 

Fotografia ze spotkania z dziennikarzami w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w trakcie wizyty studyjnej.

 

Fotografia zbiorowa organizatorów i gości w trakcie wizyty studyjnej.

 

Fotografia z przejazdu bryczką dziennikarzy w trakcie wizyty studyjnej.

 

Fotografia z przejazdu bryczką dziennikarzy w trakcie wizyty studyjnej.

 

Fotografia z wizyty w ośrodku jeździeckim w trakcie wizyty studyjnej.

 

Fotografia z wizyty w Pałacu w Nowęcinie w trakcie wizyty studyjnej.

 

Fotografia z wizyty w kościele w Roszczycach w trakcie wizyty studyjnej.

 

Fotografia z wizyty w Pałacu w Poraju w trakcie wizyty studyjnej.

 

Fotografia z nad Jeziora Sarbsk w trakcie wizyty studyjnej.