Logo Gminy Wycko

Rozpoczynamy szkolenia w ramach projektu „ Ja w Internecie” !!!

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa.

Dzięki programowi „Ja w Internecie” gmina poprzez realizację bezpłatnych szkoleń – wprowadzi część mieszkańców w świat Internetu, pokaże jak funkcjonują social media, jak załatwiać codzienne sprawy w sieci i kontaktować się za pomocą Internetu. Dla bardziej zaawansowanych cenne będą umiejętności tworzenia stron internetowych, wykorzystywania Internetu we własnym biznesie czy wiedza pozwalająca chronić dzieci przed niepożądanymi treściami. Celem programu jest również zwiększenie dostępu mieszkańców do kultury, edukacji i informacji z legalnych źródeł. Tematy szkoleń to: Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działanie w sieciach społecznościowych, Tworzenie własnej strony internetowej (bloga), Rolnik w sieci, Kultura w sieci.

Zapraszamy osoby zgłoszone na szkolenia a wszystkich którzy jeszcze chcieli by skorzystać z możliwości udziału w szkoleniu zapraszamy do kontaktu z P. Magdaleną Stępień pok. Nr 5 UG w Wicku bądź pod nr tel. 59 8611 182 wew. 125

harmonogram szkoleń Ja w internecie