Logo Gminy Wycko

Powiatowy konkurs na najładniejszą posesję “Żyjmy ładniej” odwołany

Powiatowy konkurs na najładniejszą posesję “Żyjmy ładniej”

W związku z aktualną sytuacją w kraju, dotyczącą wystąpienia stanu epidemii i ustanowienia na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 roku (Dz.U. poz. 697) określonych ograniczeń, nakazów i zakazów, Komisja Konkursowa Powiatowego Konkursu pn. „Żyjmy Ładniej”, prowadzonego pod patronatem Starosty Lęborskiego przy udziale gmin wiejskich powiatu lęborskiego oraz Biura Powiatowego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lęborku, informuje, że kolejna edycja ww. konkursu w roku bieżącym się nie odbędzie.

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych mieszkańców jest kwestią priorytetową, stąd decyzja o rezygnacji z konkursu w tym roku. Sytuacja spowodowana COVID-19 wymusiła nakaz społecznej izolacji i spędzania czasu we własnym domu. Zachęcamy więc wszystkich miłośników przydomowych ogrodów do wzmożonej pielęgnacji, troski i dbałości o własne posesje.

Być może, właśnie teraz jest czas na odnowienie oraz wprowadzenie nowych rozwiązań i kompozycji w Państwa ogrodach, które będziemy mieli szansę zobaczyć i ocenić w przyszłym roku.

Komisja Konkursowa Powiatowego Konkursu „Żyjmy Ładniej”