Logo Gminy Wycko

JUBILEUSZOWA X EDYCJA TALENTÓW NASZEJ GMINY – 16 czerwiec 2018 r.

W dziesięcioletniej edycji Talentów Naszej Gminy mogliśmy zobaczyć wielu uzdolnionych, młodych artystów z Gminy Wicko. Rozpoczynając od śpiewu, tańca, prac artystycznych a kończąc na recytacji, grze na instrumentach oraz występach teatralnych. Przez dziesięć lat „Talenty” wpisały się w kalendarz imprez cyklicznie organizowanych w naszej gminie.

            W tym roku był to wyjątkowy dzień dla wszystkich finalistów. Podczas gali jubileuszowej Talentów Gminy Wicko, wszystkie uczestniczki były traktowane jak prawdziwe gwiazdy: oprawa sceniczna, czerwony dywan, profesjonalny makijaż. To wszystko z myślą o naszych zdolnych finalistkach,  aby w tym szczególnym  dla nich dniu mogły poczuć się wyjątkowo.  . Miały możliwość poznać gwiazdę polskiej sceny tanecznej i teatralnej Panią Edytę Herbuś, która zasiadła w komisji sędziowskiej wraz z Panią Lidią Nycz, Panią Anną Krawczykowską, Janiną Janusiewicz, Panem Pawłem Sołtysińskim oraz Panem Andrzejem Kubiak. Tegoroczne obrady były bardzo burzliwe do ostatnich chwil nikt nie wiedział kto zostanie zwycięzcą tegorocznej edycji. Natomiast w tym roku najlepsze okazały się:

  Aleksandra Grzegorczyk, która zajęła  I miejsce dzięki grze aktorskiej podczas wiersza pt.: ,,Mucha i karaluch”, II miejsce zajęła Lena Reczulska, która swym tańcem do piosenki o Laleczce z saskiej porcelany wzruszyła nie jednego widza, III miejsce przyznano Oliwi Nieścior, która zaprezentowała niezwykle dynamiczny taniec współczesny.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!