Logo Gminy Wycko

Harmonogram w 2020 roku.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2020 roku
na terenie Gminy Wicko

IV kwartał 2020

Zabudowy jednorodzinne, wielorodzinne, niezamieszkałe

Dni wywozu oraz rodzaje odpadów dla miejscowości:

Bargędzino, Dychlino, Dymnica, Ulinia, Łebieniec, Sarbsk, Steknica, Szczenurze (zabudowy jednorodzinne, wielorodzinne, niezamieszkałe):

  • – plastiki – 13 października, 10 listopada, 15 grudnia;
  • – odpady biodegradowalne – 5, 19 października, 24 listopada, 29 grudnia;
  • – odpady zmieszane – 2, 9, 23 października, 6, 20 listopada, 11, 28 grudnia;
  •  – szkło – 30 października;

Gąska, Komaszewo, Kopaniewo, Maszewko, Nieznachowo, Roszczyce, Strzeszewo, Wojciechowo, Zdrzewno:

  • – plastiki – 13 października, 10 listopada, 15 grudnia;
  • – odpady biodegradowalne – 5, 19 października, 24 listopada, 29 grudnia;
  • – odpady zmieszane – 5, 19 października, 2, 16 listopada, 7, 21 grudnia;
  •  – szkło – 30 października;

Charbrowo, Charbrowski Bór, Krakulice, Podroże, Cegielnia Charbrowska:

  • – plastiki – 14 października, 12 listopada, 2 grudnia;
  • – odpady biodegradowalne – 7, 21 października, 25 listopada, 30 grudnia;
  • – odpady zmieszane – 7, 21 października, 4, 18 listopada, 9, 23 grudnia;
  •  – szkło – 27 listopada.

Białogarda, Górka, Gęś, Poraj, Skarszewo, Wicko, Wrzeście, Wrześcienko:

  • – plastiki – 15 października, 13 listopada, 3 grudnia;
  • – odpady biodegradowalne – 6, 20 października, 3, 17 listopada, 8, 22 grudnia;
  • – odpady zmieszane – 6, 20 października, 3, 17 listopada, 8, 22 grudnia;
  • – szkło – 28 października.

Nowęcin, Żarnowska :

  • – plastiki – 14 października, 12 listopada, 2 grudnia;
  • – odpady biodegradowalne – 7,21 października, 25 listopada, 30 grudnia;
  • – odpady zmieszane – 1, 8, 22 października, 5, 19 listopada, 10, 24 grudnia;
  •  – szkło – 27 listopada.

 

III kwartał 2020

Zabudowy jednorodzinne, wielorodzinne, niezamieszkałe

Dni wywozu oraz rodzaje odpadów dla miejscowości:

 

Bargędzino, Dychlino, Dymnica, Ulinia, Łebieniec, Sarbsk, Steknica, Szczenurze (zabudowy jednorodzinne, wielorodzinne, niezamieszkałe):

  • – plastiki – 14 lipca, 11 sierpnia, 15 września;
  • – odpady biodegradowalne – 6, 20 lipca, 3,17 sierpnia, 7, 21 września;
  • – odpady zmieszane – 10, 24, 31 lipca, 7, 21, 28 sierpnia, 11, 25 września;
  •  – szkło – 31 lipca, 25 września;

Gąska, Komaszewo, Kopaniewo, Maszewko, Nieznachowo, Roszczyce, Strzeszewo, Wojciechowo, Zdrzewno:

  • – plastiki – 14 lipca, 11 sierpnia, 15 września;
  • – odpady biodegradowalne – 6,20 lipca, 3, 17 sierpnia, 7, 21 września;
  • – odpady zmieszane – 6, 20, 27 lipca, 3, 17, 24 sierpnia, 7, 21, 28 września;
  •  – szkło – 31 lipca, 25 września;

Charbrowo, Charbrowski Bór, Krakulice, Podroże, Cegielnia Charbrowska:

  • – plastiki – 1 lipca, 12 sierpnia, 2 września;
  • – odpady biodegradowalne – 8, 22 lipca, 5,19 sierpnia, 9, 23 września;
  • – odpady zmieszane – 8, 22, 29 lipca, 5, 19, 26 sierpnia, 9, 23, 30 września;
  •  – szkło –28 sierpnia, 11 września;

Białogarda, Górka, Gęś, Poraj, Skarszewo, Wicko, Wrzeście, Wrześcienko:

  • – plastiki – 2 lipca, 13 sierpnia, 3 września;
  • – odpady biodegradowalne – 7, 21 lipca, 4, 18 sierpnia, 8, 22 września;
  • – odpady zmieszane – 7, 21, 28 lipca, 4, 18, 25 sierpnia, 8, 22, 29 września;
  • – szkło – 24 lipca, 26 września;

Nowęcin, Żarnowska :

  • – plastiki – 1 lipca, 12 sierpnia, 2 września;
  • – odpady biodegradowalne – 8, 22 lipca, 5, 19 sierpnia, 9, 23 września;
  • – odpady zmieszane – 9, 23, 30 lipca, 6, 20, 27 sierpnia, 10,24 września;
  •  – szkło – 28 sierpnia, 11 września.

Zabudowy pensjonatowe

Nowęcin, Żarnowska :

  • – plastiki – 1, 17 lipca, 12, 29 sierpnia;
  • – odpady biodegradowalne – 2, 8, 16, 22, 30 lipca, 5, 13, 19, 27 sierpnia;
  • – odpady zmieszane – 2, 9, 16, 23, 30 lipca, 6, 13, 20, 27 sierpnia;
  • – szkło – 3, 24 lipca, 7, 28 sierpnia;
  • – papier 31 lipca, 31 sierpnia;

II kwartał 2020

Zabudowy jednorodzinne, wielorodzinne, niezamieszkałe

Dni wywozu oraz rodzaje odpadów dla miejscowości:

Bargędzino, Dychlino, Dymnica, Ulinia, Łebieniec, Sarbsk, Steknica, Szczenurze (zabudowy jednorodzinne, wielorodzinne, niezamieszkałe):

  • – plastiki – 14 kwietnia, 12 maja, 9 czerwca,
  • – odpady biodegradowalne – 6, 20 kwietnia, 4, 18 maja, 1, 15 czerwca,
  • – odpady zmieszane – 10, 24 kwietnia, 8, 22, 29 maja, 5, 19, 26 czerwca,
  • – szkło – 28 kwietnia, 29 czerwca,
  • – papier – 29 czerwca.

Gąska, Komaszewo, Kopaniewo, Maszewko, Nieznachowo, Roszczyce, Strzeszewo, Wojciechowo, Zdrzewno:

  • – plastiki – 14 kwietnia, 12 maja, 9 czerwca,
  • – odpady biodegradowalne – 6,20 kwietnia, 4, 18 maja, 1,15 czerwca,
  • – odpady zmieszane – 6, 20 kwietnia, 4,18,25 maja, 1, 15, 22 czerwca,
  • – szkło – 28 kwietnia, 29 czerwca,
  • – papier – 29 czerwca.

Charbrowo, Charbrowski Bór, Krakulice, Podroże, Cegielnia Charbrowska:

  • – plastiki – 1 kwietnia, 13 maja, 10 czerwca,
  • – odpady biodegradowalne – 8, 22 kwietnia, 6, 20 maja, 3,17 czerwca,
  • – odpady zmieszane – 8, 22 kwietnia, 6,20,27 maja, 3, 17, 24 czerwca,
  • – szkło – 29 maj, 30 czerwca,
  • – papier – 30 czerwca.

Białogarda, Górka, Gęś, Poraj, Skarszewo, Wicko, Wrzeście, Wrześcienko:

  • – plastiki – 2 kwietnia, 14 maja, 12 czerwca,
  • – odpady biodegradowalne – 7, 21 kwietnia, 5, 19 maja, 2, 16 czerwca,
  • – odpady zmieszane – 7, 21 kwietnia, 5, 19, 26 maja, 2, 16, 23 czerwca,
  • – szkło – 29 kwietnia, 27 czerwca,
  • – papier – 27 czerwca.

Nowęcin, Żarnowska :

  • – plastiki – 1 kwietnia, 13 maja, 10 czerwca,
  • – odpady biodegradowalne – 8, 22 kwietnia, 6, 20 maja, 3,17 czerwca,
  • – odpady zmieszane – 9, 23 kwietnia, 7, 21, 28 maja, 4, 18, 25 czerwca,
  • – szkło – 29 maja, 30 czerwca.
  • – papier – 30 czerwca.

Zabudowy pensjonatowe

Nowęcin, Żarnowska :

  • – plastiki – 10, 27 czerwca,
  • – odpady biodegradowalne – 3, 12, 17, 25 czerwca,
  • – odpady zmieszane – 4, 12, 18, 25 czerwca,
  • – szkło – 5, 30 czerwca,
  • – papier – 30 czerwca.

Odpady w pojemnikach lub w workach należy wystawiać
w dzień wywozu do godziny 7.00.

I kwartał 2020

Zabudowy jednorodzinne, wielorodzinne, niezamieszkałe

Dni wywozu oraz rodzaje odpadów dla miejscowości:

Bargędzino, Dychlino, Dymnica, Ulinia, Łebieniec, Sarbsk, Steknica, Szczenurze:

  • – plastiki – 14 stycznia, 11 lutego, 10 marca,
  • – odpady biodegradowalne – 28 stycznia, 25 lutego, 24 marca,
  • – odpady zmieszane – 10, 24 stycznia, 7, 21 lutego, 6, 20 marca,
  • – szkło – 31 stycznia,
  • – papier – 25 lutego.

Gąska, Komaszewo, Kopaniewo, Maszewko, Nieznachowo, Roszczyce, Strzeszewo, Wojciechowo, Zdrzewno:

  • – plastiki – 14 stycznia, 11 lutego, 10 marca,
  • – odpady biodegradowalne – 28 stycznia, 25 lutego, 24 marca,
  • – odpady zmieszane – 3, 20 stycznia, 3, 17 lutego, 2, 16 marca,
  • – szkło – 31 stycznia,
  • – papier – 25 lutego.

Charbrowo, Charbrowski Bór, Krakulice, Podroże, Cegielnia Charbrowska:

  • – plastiki – 15 stycznia, 12 lutego, 11 marca,
  • – odpady biodegradowalne – 29 stycznia, 26 lutego, 25 marca,
  • – odpady zmieszane – 8, 22 stycznia, 5, 19 lutego, 4, 18 marca,
  • – szkło – 28 lutego,
  • – papier – 26 lutego.

Białogarda, Górka, Gęś, Poraj, Skarszewo, Wicko, Wrzeście, Wrześcienko:

  • – plastiki – 16 stycznia, 13 lutego, 12 marca,
  • – odpady biodegradowalne – 30 stycznia, 27 lutego, 26 marca,
  • – odpady zmieszane – 7, 21 stycznia, 4, 18 lutego, 3, 17 marca,
  • – szkło – 24 stycznia,
  • – papier – 27 lutego.

Nowęcin, Żarnowska :

  • – plastiki – 15 stycznia, 12 lutego, 11 marca,
  • – odpady biodegradowalne – 29 stycznia, 26 lutego, 25 marca,
  • – odpady zmieszane – 9, 23 stycznia, 6, 20 lutego, 5, 19 marca,
  • – szkło – 28 lutego,
  • – papier – 26 lutego.

Odpady w pojemnikach lub w workach należy wystawiać
w dzień wywozu do godziny 7.00.