Logo Gminy Wycko

Dzień Kobiet w Wicku

W dniu 06 marca 2018 roku mieszkanki Gminy Wicko świętowały Dzień Kobiet. Z tej okazji, w  Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się koncert, na którym mogliśmy podziwiać talent wokalny Kasi Kobieli oraz główną atrakcję wieczoru zespół CLIVER.

IMG_0294W tym wyjątkowym dniu, na przywitanie każda z Pań otrzymała różę.  Życzenia składał Wójt Gminy Wicko Dariusz Waleśkiewicz wraz z Przewodniczącym Rady Gminy, Jackiem Stanuchem oraz dyrektorem GOKiS-u Rafałem Skibińskim.

IMG_0149GOKI-s na czas imprezy przemienił się w salon piękności. Nad wyglądem przybyłych gości czuwały profesjonalne stylistki.  Można było bezpłatnie skorzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych. Swoje produkty  prezentowała firma AVON oraz Mary Kay, która spośród zgłoszonych do konkursu kuponów wylosowała nagrodę w postaci zestawu kosmetyków.

IMG_0187Mamy nadzieję, że wieczór spędzony w przyjemnej atmosferze, przy kawie i ciastku choć na chwilę oderwał nasze drogie Panie od trosk dnia codziennego a w przyszłości będzie miłym wspomnieniem.

IMG_0260