Logo Gminy Wycko

NOWY SYSTEM SEGREGACJI ODPADÓW...

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Od dnia 4 stycznia 2015 r. Powiat Lęborski, na mocy ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej ( Dz.U. z 2015 r. poz.1255), uruchomił trzy punkty nieodpłatnej pomocy prawnej

Więcej informacji o nieodpłatnej pomocy prawnej

Wsparcie dla NGO

Organizacje pozarządowe.

Wsparcie dla NGO

Od 4 stycznia 2016 roku w Lęborku dzięki dofinansowaniu Miasta Lęborka zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu Lęborka do korzystania w Centrum Organizacji Pozarządowych z BEZPŁATNEGO, profesjonalnego wsparcia.

Biuro Centrum Organizacji Pozarządowych w Lęborku

ul. Krzywoustego 1 (pokój 135), 84-300 Lębork
tel. 59 726 09 24, kom. 728 945 959
eduq.biuro@gmail.com lub magdalena.pipka@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Jesteśmy na Facebooku

Jesteśmy na Facebooku

Gmina Wicko posiada swój profil na Facebooku

Profil Gminy Wicko na Facebooku

Logo Gminy Wicko

Nabór na stanowisko podinspektora ds. promocji i pozyskiwania środków pozabudżetowych.

Wójt Gminy Wicko Ogłasza nabór na stanowisko podinspektora ds. promocji i pozyskiwania środków pozabudżetowych w Urzędzie Gminy w Wicku. Poniżej zamieszczamy do pobrania dokumenty związane z naborem: Ogłoszenie naboru na stanowisko podinspektora ds. promocji i pozyskiwania środków pozabudżetowych w Urzędzie Gminy w Wicku. Formularz aplikacyjny… czytaj dalej Nabór na stanowisko podinspektora ds. promocji i pozyskiwania środków pozabudżetowych.

Logo Gminy Wicko

Informacja dla przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

Przypominamy , że do dnia 31 stycznia 2020 roku należy złożyć oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w roku 2019 oraz dokonać wpłaty I raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. Wartość sprzedaży za 2019 rok oblicza się odrębnie dla poszczególnych rodzajów… czytaj dalej Informacja dla przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

Grafika dekoracyjna symbolizujaca odbiór odpagów

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w pierwszym kwartale 2020 roku na terenie Gminy Wicko.

Zabudowy jednorodzinne, wielorodzinne, niezamieszkałe Dni wywozu oraz rodzaje odpadów dla miejscowości: Bargędzino, Dychlino, Dymnica, Ulinia, Łebieniec, Sarbsk, Steknica, Szczenurze (zabudowy jednorodzinne, wielorodzinne, niezamieszkałe): I kwartał 2020 – plastiki – 14 stycznia, 11 lutego, 10 marca, – odpady biodegradowalne – 28 stycznia, 25 lutego, 24 marca,… czytaj dalej Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w pierwszym kwartale 2020 roku na terenie Gminy Wicko.

kampania4u

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetowa kampanii społecznej 4U!

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową kampanii społecznej 4U! (www.4u.tpcoe.gov.pl), na której znajdują się film oraz animacje edukacyjne przedstawiające sposób właściwego zachowania się w przypadku wystąpienia ataku terrorystycznego. Centrum Prewencji Terrorystycznej ABW przygotowało kampanie społeczną, której celem jest zwiększnie świadomości społeczeństwa w zakresie zapobiegania i reagowania… czytaj dalej Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetowa kampanii społecznej 4U!

Logotypy_3

Orange Polska buduje sieć światłowodową na terenie Gminy Wicko

Orange Polska buduje sieć światłowodową na terenie gminy WICKO, w ramach projektu „Słupski Orange Światłowód”. Projekt jest realizowany z  dofinansowaniem ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). Celem inwestycji jest likwidacja internetowych „białych plam” na mapie Polski i dostarczenie ultraszybkiego i stabilnego… czytaj dalej Orange Polska buduje sieć światłowodową na terenie Gminy Wicko

YvyOb3hx

“Powrót do zdrowia – powrót do pracy”.

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku informuje, iż od 01 września 2019 roku Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w partnerstwie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Centralnym Instytutem Ochrony Pracy – Państwowym Instytutem Badawczym realizuje bezpłatny Program Rehabilitacji Kompleksowej w ramach projektu pn. „Powrót do zdrowia- powrót… czytaj dalej “Powrót do zdrowia – powrót do pracy”.