Logo Gminy Wycko

25 Finał WOŚP w GOKiS

25 Finał WOŚP w GOKiS

25 Finał WOŚP w GOKiS - zbieramy fanty i ciekawe przedmioty

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wicku po raz kolejny otrzymał zgodę na utworzenie sztabu WOŚP.

W związku z tym zwracamy się z prośbą o przekazywanie fantów/gadżetów, które będą przeznaczone do sprzedaży podczas 25 Finału zaplanowanego na dzień 15 stycznia 2017r.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele zbiórki publicznej: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom” Fanty/gadżety/ przedmioty mogą Państwo przynosić do siedziby sztabu - Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wicku w godzinach jego otwarcia (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00).

Informacja na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Galeria Dni Gminy 2016 (sobota)...

Galeria Dni Gminy Wicko 2016 - sobota – przemarsz parady na stadionie w Charbrowie

Galeria Dni Gminy 2016 (sobota)

Pod poniższym odnośnikiem można obejrzeć galerię zdjęć wykonanych w trakcie Dni Gminy Wicko 2016 w sobotę 16 lipca.

Galeria Dni Gminy Wicko 2016 (sobota)

Galeria Dni Gminy 2016 (piątek)...

Galeria Dni Gminy Wicko 2016 - piątek - występ zespołu MARAQUJA

Galeria Dni Gminy 2016 (piątek)

Pod poniższym odnośnikiem można obejrzeć galerię zdjęć wykonanych w trakcie Dni Gminy Wicko 2016 w piątek 15 lipca.

Galeria Dni Gminy Wicko 2016 (piątek)

Jesteśmy na Facebooku

Jesteśmy na Facebooku

Gmina Wicko posiada swój profil na Facebooku

Profil Gminy Wicko na Facebooku

Logotyp Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Konkurs „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego (edycja 2017)”

W związku z planowanym przystąpieniem przez Urząd Gminy w Wicku do konkursu ogłoszonego przez Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Gdańsku pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego (edycja 2017)”, Wójt Gminy Wicko podaje do publicznej wiadomości informację o możliwości składania… czytaj dalej Konkurs „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego (edycja 2017)”

ban_leba_park

Łeba Park poszukuje pracowników

Łeba Park przyjmie do pracy od 03.04.2017 do 30.09.2017 pracowników na stanowiska: sprzedawca sprzątaczka zmywak pomoc kuchenna pomoc w lodziarni Katarzyna Cheba Kontakt telefoniczny na numer 600145300 lub pocztą elektroniczną na adres lebapark@lebapark.pl  

Fotografia z eliminacji szczebla gminnego XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W Szkole Podstawowej w Szczenurzy odbyły się eliminacje szczebla gminnego XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W dniu 10 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Szczenurzy odbyły się eliminacje szczebla gminnego XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”, którego patronat objął Wójt Gminy Wicko. Do konkursu przystąpili uczniowie ze szkół z terenu Gminy Wicko. Celem turnieju było propagowanie wiedzy… czytaj dalej W Szkole Podstawowej w Szczenurzy odbyły się eliminacje szczebla gminnego XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Herb Gminy Wicko

Konkurs na realizację w 2017 roku projektów w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu

Wójt Gminy Wicko ogłasza Konkurs na realizację w 2017 roku projektów w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu. Przedmiotem zgłaszanych projektów jest „Rozwój kultury fizycznej i sportu w Gminie Wicko w 2017 roku w zakresie jazdy konnej” Dla zainteresowanych wzięciem udziału w realizacji powyższych zadań przygotowaliśmy pod… czytaj dalej Konkurs na realizację w 2017 roku projektów w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu

Herb Gminy Wicko

Otwarty Konkurs Ofert na realizację w 2017 roku zadań publicznych wraz z udzieleniem wsparcia finansowego (dotacji z budżetu)

Wójt Gminy Wicko ogłasza Otwarty Konkurs Ofert na realizację w 2017 roku zadań publicznych wraz z udzieleniem wsparcia finansowego (dotacji z budżetu) Rodzaj zadania i wysokość  środków publicznych przeznaczonych na realizację zadań Działaj!– aktywna integracja dzieci i młodzieży z terenu Gminy Wicko – 8 000… czytaj dalej Otwarty Konkurs Ofert na realizację w 2017 roku zadań publicznych wraz z udzieleniem wsparcia finansowego (dotacji z budżetu)

Plakat „Lęborska Akademia Młodych"

Szansa na pracę – Rekrutacja do projektu „Lęborska Akademia Młodych”

Twin Media Sp. z o.o. zaprasza mieszkańców powiatu lęborskiego do udziału w II edycji projektu „Lęborska Akademia Młodych”. W ramach projektu można skorzystać ze szkoleń komputerowych ECCC oraz 6-miesięcznych staży przyuczających do zawodu ze stypendium w wysokości ok. 1390zł/m-c „na rękę” i ubezpieczenia. Formy wsparcia… czytaj dalej Szansa na pracę – Rekrutacja do projektu „Lęborska Akademia Młodych”

Fotografia z wizyty młodzieży z placówek oświatowych Gminy Wicko w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku.

Wizyta młodzieży z placówek oświatowych Gminy Wicko w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku.

W związku ze zbliżającą się XL Edycją Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  pod hasłem ,,Młodzież zapobiega pożarom”, w dniu 6 marca 2017 r. uczniowie z Zespołu Szkół w Wicku, Zespołu Szkół w Maszewku oraz Szkoły Podstawowej w Szczenurzy wraz z opiekunami wybrali się z wizytą do… czytaj dalej Wizyta młodzieży z placówek oświatowych Gminy Wicko w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku.