Logo Gminy Wycko

NOWY SYSTEM SEGREGACJI ODPADÓW...

GALERIA Z DNI GMINY WICKO

Wsparcie dla NGO

Organizacje pozarządowe.

Wsparcie dla NGO

Od 4 stycznia 2016 roku w Lęborku dzięki dofinansowaniu Miasta Lęborka zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu Lęborka do korzystania w Centrum Organizacji Pozarządowych z BEZPŁATNEGO, profesjonalnego wsparcia.

Biuro Centrum Organizacji Pozarządowych w Lęborku

ul. Krzywoustego 1 (pokój 135), 84-300 Lębork
tel. 59 726 09 24, kom. 728 945 959
eduq.biuro@gmail.com lub magdalena.pipka@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Jesteśmy na Facebooku

Jesteśmy na Facebooku

Gmina Wicko posiada swój profil na Facebooku

Profil Gminy Wicko na Facebooku

Logo konkursu ekologicznego

Konkurs Ekologiczny pt. “Świat zadymiony ma same złe strony”

Wójt Gminy Wicko ogłasza Gminny Konkurs Ekologiczny pt. ,,Świat zadymiony ma same złe strony”, zachęcając tym samym wszystkie dzieci i młodzież z terenu Gminy Wicko do składania prac w terminie do 28 listopada 2017 r. u swoich nauczycieli przyrody/biologii. Poniżej regulamin konkursu. REGULAMIN KONKURSU EKOLOGICZNEGO… czytaj dalej Konkurs Ekologiczny pt. “Świat zadymiony ma same złe strony”

SKMBT_C224e17110609440_0001

Bezpłatne kursy komputerowe dla osób powyżej 50 roku życia !!!

Prywatne Centrum Edukacyjne “Marmołowski” s.c. Alicja Marmołowska, Ewa Marmołowska zaprasza do udziału w projekcie “CapsLock – kurs obsługi komputera dla osób 50+”. Szkolenia skierowane są do osób w wieku powyżej 50 lat, w tym dla osób pracujących w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach oraz podmiotach… czytaj dalej Bezpłatne kursy komputerowe dla osób powyżej 50 roku życia !!!

rysunek

Konsultacje społeczne dotyczące projektu „Programu współpracy Gminy Wicko z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2018 rok.”

Wójt Gminy Wicko ogłasza przeprowadzenie w okresie od dnia 27 października 2017 r. do dnia 3 listopada 2017 r. na terenie Gminy Wicko konsultacji społecznych z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o… czytaj dalej Konsultacje społeczne dotyczące projektu „Programu współpracy Gminy Wicko z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2018 rok.”