Logo Gminy Wycko

Narodowy Spis Powszechny Ludności i...

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Od 1 kwietnia 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Pamiętaj, że udział w spisie to Twój obowiązek wynikający z ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r.

Obowiązkową metodą jest samospis internetowy. Wejdź na stronę GUS spis.gov.pl i wypełnij formularz spisowy. Jeżeli nie możesz tego zrobić we własnym zakresie, odwiedź najbliższy urząd gminy. Nie możesz wykonać samospisu internetowego? Zadzwoń na infolinię: 22 279 99 99 i spisz się przez telefon.

Jeśli nie spiszesz się przez Internet ani przez telefon, skontaktuje się z Tobą rachmistrz telefonicznie lub bezpośrednio, aby przeprowadzić spis.

Nie obawiaj się o swoje dane. Są u nas bezpieczne, ponieważ chroni je tajemnica statystyczna.
Dane jednostkowe zbierane i gromadzone w badaniach przeprowadzanych w ramach statystyki publicznej są poufne i podlegają szczególnej ochronie. Pracownicy statystyki publicznej są zobowiązani do przestrzegania tajemnicy statystycznej.

Chcesz sprawdzić, o co zapytamy w spisie? Zapoznać się z ustawą spisową?
Zweryfikować rachmistrza? Wejdź na spis.gov.pl i bądź na bieżąco!

Wejdź na spis.gov.pl i spisz się!

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży i stanowiących własność Gminy Wicko.

Z ogłoszeniami o sprzedaży można zaznajomić się pod poniższymi odnośnikami:

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży nieruchomości na Biuletynie Informacji Publicznej

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży nieruchomości na Portalu Informacji o Nieruchomościach

SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19...

SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19

Pokonanie pandemii COVID-19 i powrót do normalności są możliwe, gdy przerwiemy łańcuch zakażeń. Szczepionka daje nam taką możliwość. Aby efekty były jak najlepsze i jak najszybsze, wszyscy musimy być solidarni.

Każdy z nas może zatrzymać pandemię. Przyjęcie szczepionki to nie tylko ochrona nas samych. To także ochrona naszych rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół. Naprawdę warto!

Gminna infolinia dla osób, które nie mogą dotrzeć samodzielnie do punktu szczepień:
Informacje udzielane będą codziennie w godzinach od 8 do 19 pod numerem telefonu 607 96 96 46

Dla kogo dowóz na szczepienia

  • dla osób niepełnosprawnych, tj. posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
  • dla osób mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego punktu szczepień z miejsca zamieszkania.

Punkt szczepień przeciw Covid-19 na terenie Gminy Wicko:
NZOZ „ZDROWIE” Tadeusz Jakub Czosnek Spółka Jawna
ul. Radosna 5, 84 – 352 Wicko
telefon: 59 861 11 85

Od wtorku 19 stycznia 2021 r. pod numerem gminnej infolinii 607 96 96 46 zarejestrowani na szczepienie mieszkańcy, będą mogli zgłaszać chęć skorzystania z dowozu.
Prosimy najpierw o rejestrację na szczepienie w punkcie szczepień. Urząd Gminy w Wicku nie wyznacza ani daty, ani godziny szczepienia danej osoby.

Rejestracji na szczepienie przeciw Covid-19 należy dokonać przez:

Więcej informacji o szczepieniach przeciwko COVID-19 pod tym odnośnikiem na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie

Do pobrania Informacja o punktach szczepień i terminach (pdf 421,4 KB)

ODWIEDŹ NAS NA YOUTUBE

Odwiedź nas na YouTube

ODWIEDŹ NAS NA YOUTUBE

Zapraszamy do odwiedzenia kanału Gminy Wicko na serwisie YouTube.
Na naszym kanale znajdziecie Państwo filmy promujące naszą Gminę i relacje z ostatnich wydarzeń.

Kanał Gminy Wicko na serwisie YouTube

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku składamy wszystkim mieszkańcom Gminy Wicko najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu rodzi

Z okazji Świąt Wielkanocnych …

Z okazji Świąt Wielkanocnych, niosących nadzieję i odrodzenie życia, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech ten radosny, świąteczny czas, spędzony bez pośpiechu, troski i zmartwień, w zdrowiu, radości i ciepłej, rodzinnej atmosferze będzie dla wszystkich Państwa źródłem nadziei, siły oraz wiary. Wójt Gminy Wicko Dariusz Waleśkiewicz… czytaj dalej Z okazji Świąt Wielkanocnych …

odpady

Wójt Gminy Wicko ogłasza zbiórkę odpadów wielkogabarytowych

Wójt Gminy Wicko ogłasza zbiórkę odpadów wielkogabarytowych: 22.04.2021 r. (czwartek) – Gąska, Komaszewo, Kopaniewo, Maszewko, Nieznachowo, Roszczyce, Wojciechowo, Strzeszewo, Zdrzewno; 23.04.2021 r. (piątek) – Białogarda, Górka, Gęś, Poraj, Skarszewo, Wicko, Wrzeście, Wrześcienko; 28.04.2021 r. (środa) – Charbrowo, Charbrowski Bór, Krakulice, Podroże, Cegielnia Charbrowska; 29.04.2021 r.… czytaj dalej Wójt Gminy Wicko ogłasza zbiórkę odpadów wielkogabarytowych

Badanie ankietowe pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego

Pomoc dla rolników, którzy zajmują się chowem lub hodowlą świń.

Główny Lekarz Weterynarii przekazuje informacje otrzymane od ARiMR na temat tzw. Poddziałania 5.1 Wsparcie inwestycji w środki zapobiegawcze, których celem jest ograniczenie skutków prawdopodobnych klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof. W terminie do 29 marca 2021 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski… czytaj dalej Pomoc dla rolników, którzy zajmują się chowem lub hodowlą świń.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Ostrzeżenie meteorologiczne – zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników

Ostrzeżenie Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. dla województwa  pomorskiego. Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie od godz. 20:00 dnia 08.03.2021 do godz. 09:00 dnia 09.03.2021. Temperatura minimalna do -6°C, tylko nad morzem około -1°C, temperatura… czytaj dalej Ostrzeżenie meteorologiczne – zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników

żłobek

Wyposażenie Żłobka w miejscowości Charbrowo – postępowanie w trybie zapytania ofertowego

Gmina Wicko zaprasza do składania ofert na “Zakup wyposażenia dla żłobka w Charbrowie” – Projekt „ Nowe miejsca opieki żłobkowej w Gminie Wicko”. Przedmiot zamówienia ma zostać wykonany w ramach i w celu  realizacji projektu „ Nowe miejsca opieki żłobkowej w Gminie Wicko”. Wniosek złożono… czytaj dalej Wyposażenie Żłobka w miejscowości Charbrowo – postępowanie w trybie zapytania ofertowego