Logo Gminy Wycko

NOWY SYSTEM SEGREGACJI ODPADÓW...

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Od dnia 4 stycznia 2015 r. Powiat Lęborski, na mocy ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej ( Dz.U. z 2015 r. poz.1255), uruchomił trzy punkty nieodpłatnej pomocy prawnej

Więcej informacji o nieodpłatnej pomocy prawnej

Wsparcie dla NGO

Organizacje pozarządowe.

Wsparcie dla NGO

Od 4 stycznia 2016 roku w Lęborku dzięki dofinansowaniu Miasta Lęborka zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu Lęborka do korzystania w Centrum Organizacji Pozarządowych z BEZPŁATNEGO, profesjonalnego wsparcia.

Biuro Centrum Organizacji Pozarządowych w Lęborku

ul. Krzywoustego 1 (pokój 135), 84-300 Lębork
tel. 59 726 09 24, kom. 728 945 959
eduq.biuro@gmail.com lub magdalena.pipka@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Jesteśmy na Facebooku

Jesteśmy na Facebooku

Gmina Wicko posiada swój profil na Facebooku

Profil Gminy Wicko na Facebooku

Plakat A4 spotkanie 25.03 Słupsk

Aktywna i bezpieczna. Wsparcie dla kobiet z Funduszy Europejskich.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 25 marca 2019 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez kobiety ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W programie spotkania m.in.: ​ ​Fundusze Europejskie dla kobiet  – wprowadzenie –… czytaj dalej Aktywna i bezpieczna. Wsparcie dla kobiet z Funduszy Europejskich.

termo odbiór031

Oficjalny odbiór projektu pn. “Efektywni energetycznie – termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Miejskiej Łeba oraz Gminie Wicko”.

W dniu 12 marca 2019 r.  odbył się oficjalny odbiór projektu pn. “Efektywni energetycznie – termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Miejskiej Łeba oraz Gminie Wicko”. Oprócz prezentacji multimedialnej realizacji projektu, zaplanowana została również wizyta studyjna w obiektach objętych termomodernizacją. W trakcie wizyty w Szkole… czytaj dalej Oficjalny odbiór projektu pn. “Efektywni energetycznie – termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Miejskiej Łeba oraz Gminie Wicko”.

rpt

W ramach programu Maluch+ do Naszej Gminy trafi 480 tys. zł. na budowę Żłobka w m. Charbrowo.

Promesę dofinansowania projektu Panu Wójtowi Dariuszowi Waleśkiewiczowi wręczył wczoraj w Urzędzie Gminy w Wicku Wicewojewoda Pomorski Mariusz Łuczyk. To jest już Nasza kolejna próba wykorzystania środków w ramach modułu 1 a Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+”. Niestety … czytaj dalej W ramach programu Maluch+ do Naszej Gminy trafi 480 tys. zł. na budowę Żłobka w m. Charbrowo.

jawinternecie_logo_white

Rozpoczynamy szkolenia w ramach projektu „ Ja w Internecie” !!!

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa. Dzięki programowi „Ja w Internecie” gmina poprzez realizację bezpłatnych szkoleń – wprowadzi część mieszkańców w świat Internetu, pokaże jak funkcjonują social media, jak załatwiać codzienne sprawy w sieci i… czytaj dalej Rozpoczynamy szkolenia w ramach projektu „ Ja w Internecie” !!!

kokurs ofert wyniki

Wyniki konkursu na realizację w 2019 roku projektów w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu.

Wójt Gminy Wicko  informuje o wynikach konkursu na realizację w 2019 roku projektów w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu: W ramach konkursu na realizację projektów dotyczących przedmiotu „Upowszechnianie sportu wśród młodzieży w Gminie Wicko w 2019 roku za pomocą szkoleń jeździeckich” wpłynęła 1 oferta a) nazwa… czytaj dalej Wyniki konkursu na realizację w 2019 roku projektów w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu.

kokurs ofert wyniki

Informacja o wynikach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r.

Wójt Gminy Wicko informuje, iż w odpowiedzi na Otwarty Konkurs Ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r.  w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz dziedzictwa przyrodniczego pn.: „ Odłów bezpańskich zwierząt z terenu Gminy Wicko, transport, zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom, przeprowadzanie akcji adopcyjnych oraz… czytaj dalej Informacja o wynikach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r.