Logo Gminy Wycko

XVII DOŻYNKI POWIATOWE 17.09.2017...

Plaka dotyczący XVII Dożynek Powiatowych w Charbrowie

XVII DOŻYNKI POWIATOWE 17.09.2017

Zapraszamy na XVII Dożynki Powiatowe w Charbrowie- 17 września 2017 r.

11:30 Uroczysta Msza Święta Dożynkowa (kościół pw. św. Józefa Oblubieńca w Charbrowie)

13:00 Przemarsz korowodu dożynkowego

13:30 Koncert Orkiestry Dętej “Ziemia Lęborska”

14:00 Przemówienie okolicznościowe

14:30 Występy zespołów artystycznych z gmin: Nowa Wieś Lęborska, Lębork, Wicko, Cewice, Łeba

15:00 Konkurs wieńców dożynkowych

Podsumowanie konkursu “Żyjmy ładniej”

15:30 Pokaz szkolenia psów (Ośrodek Szkolenia Psów K2 w Słupsku)

18:00 Gwiazda wieczoru- BAYERFULL

19:00 Zabawa dożynkowa

GALERIA Z DNI GMINY WICKO

Wsparcie dla NGO

Organizacje pozarządowe.

Wsparcie dla NGO

Od 4 stycznia 2016 roku w Lęborku dzięki dofinansowaniu Miasta Lęborka zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu Lęborka do korzystania w Centrum Organizacji Pozarządowych z BEZPŁATNEGO, profesjonalnego wsparcia.

Biuro Centrum Organizacji Pozarządowych w Lęborku

ul. Krzywoustego 1 (pokój 135), 84-300 Lębork
tel. 59 726 09 24, kom. 728 945 959
eduq.biuro@gmail.com lub magdalena.pipka@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Jesteśmy na Facebooku

Jesteśmy na Facebooku

Gmina Wicko posiada swój profil na Facebooku

Profil Gminy Wicko na Facebooku

logotyp 33 edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mikrofon dla najmłodszych”- Izbica 2017

33 edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mikrofon dla najmłodszych”- Izbica 2017.

3 listopada br. minie termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mikrofon dla najmłodszych”- Izbica 2017. Finał tegorocznej imprezy zaplanowano w dniach 8-10 grudnia 2017 r. Odbędzie się tradycyjnie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Izbicy Kujawskiej. Festiwal przeznaczony jest wyłącznie dla solistów… czytaj dalej 33 edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mikrofon dla najmłodszych”- Izbica 2017.

Medal Miniolimpiady Osób niepełnosprawnych

Gorące serca i rytmy, czyli IX Miniolimpiada Osób Niepełnosprawnych w Charbrowie.

15 września na stadionie KS Chrobry Charbrowo odbyła się IX Mimiolimpiada Osób Niepełnosprawnych. Na tę jedną z nielicznych imprez dla niepełnosprawnych przybywa z każdym rokiem coraz więcej uczestników. W tym roku udział wzięło ponad 400 osób. Olimpiada tradycyjnie rozpoczęła się zapaleniem znicza, gorącym przywitaniem gości… czytaj dalej Gorące serca i rytmy, czyli IX Miniolimpiada Osób Niepełnosprawnych w Charbrowie.

Herb Gminy Wicko

Ogłoszenie dotyczące likwidacji przejazdu kolejowo-drogowego

Ogłoszenie dot. przejazdu kolejowo-drogowego zlokalizowanego w km 130.435 linii kolejowej Nr 229 Pruszcz Gdański – Łeba. Wójt Gminy Wicko zawiadamia, iż związku z tym, iż przez w/w przejazd kolejowo-drogowy przebiega droga użytku niepublicznego, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Gdyni, zgodnie z… czytaj dalej Ogłoszenie dotyczące likwidacji przejazdu kolejowo-drogowego

złote gody 2017

Złote Gody 2017 r.

„Złote Gody” – to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.… czytaj dalej Złote Gody 2017 r.

Logo_OPS_Wicko

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku informuje, że trwa nabór na bezpłatne zajęcia pt. „Zrozumieć siebie” w ramach SZKOŁY ASERTYWNOŚCI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY.

Czas trwania: cykl 12 spotkań (po 2h lekcyjne) W programie między innymi: praca własna, praca w grupach, zabawy z chustą animacyjną, zabawy ruchowe, gry, projekcje filmów, praca z tekstem, burze mózgów i dyskusje. Miejsce realizacji: budynek GOKiS Cele: Uczestnicy będą świadomi odczuwanych emocji, poznają sposoby… czytaj dalej Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku informuje, że trwa nabór na bezpłatne zajęcia pt. „Zrozumieć siebie” w ramach SZKOŁY ASERTYWNOŚCI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY.