Logo Gminy Wycko

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH...

Grafika dekoracyjna symbolizujaca odbiór odpagów

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Wójt Gminy Wicko ogłasza zbiórkę odpadów wielkogabarytowych.

  • W dniu 30 maja 2017 r. (tj. wtorek) dla miejscowości:

Wicko, Steknica, Nowęcin, Żarnowska, Lucin, Charbrowski Bór, Krakulice, Podroże, Chabrowo, Wrzeście, Górka, Wrześcienko, Białogarda, Gęś, Poraj, Skarszewo

  • W dniu 31 maja 2017 r. (tj. środa) dla miejscowości:

Roszczyce, Zdrzewno, Gąska, Kopaniewo, Nieznachowo, Wojciechowo, Strzeszewo, Maszewko, Komaszewo, Bargędzino, Sarbsk, Dymnica, Ulinia, Szczenurze, Łebieniec, Dychlino

Więcej infotmacji na temat zbiórki odpadów wielkogabarytowych w aktualościach na stronie głównej

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Od dnia 4 stycznia 2015 r. Powiat Lęborski, na mocy ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej ( Dz.U. z 2015 r. poz.1255), uruchomił trzy punkty nieodpłatnej pomocy prawnej

Więcej informacji o nieodpłatnej pomocy prawnej

Wsparcie dla NGO

Organizacje pozarządowe.

Wsparcie dla NGO

Od 4 stycznia 2016 roku w Lęborku dzięki dofinansowaniu Miasta Lęborka zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu Lęborka do korzystania w Centrum Organizacji Pozarządowych z BEZPŁATNEGO, profesjonalnego wsparcia.

Biuro Centrum Organizacji Pozarządowych w Lęborku

ul. Krzywoustego 1 (pokój 135), 84-300 Lębork
tel. 59 726 09 24, kom. 728 945 959
eduq.biuro@gmail.com lub magdalena.pipka@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Jesteśmy na Facebooku

Jesteśmy na Facebooku

Gmina Wicko posiada swój profil na Facebooku

Profil Gminy Wicko na Facebooku

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Seniorów jednostek OSP Powiatu Lęborskiego - 13 maja 2017 r.

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Seniorów jednostek OSP Powiatu Lęborskiego.

W dniu 13 maja 2017 r. na boisku sportowym w Łebieniu odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Seniorów jednostek OSP Powiatu Lęborskiego. W zawodach udział wzięło 9 jednostek OSP, w tym 5 drużyn kobiecych i 9 drużyn męskich. Komisję sędziowską powołał p.o. Komendanta Powiatowego… czytaj dalej Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Seniorów jednostek OSP Powiatu Lęborskiego.

logotyp1

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Powiecie Lęborskim – 18-19 maja 2017 r.

W dniach 18 i 19 maja odbyły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Powiecie Lęborskim. Organizatorami wydarzenia byli: Starostwo Powiatowe w Lęborku (Referat Programów Pomocowych) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lęborku Wolontariusze wraz z opiekunami z powiatowych szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w projekcie „Otwarte umysły” Materiały… czytaj dalej Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Powiecie Lęborskim – 18-19 maja 2017 r.

Herb Gminy Wicko

Wójt Gminy Wicko ogłasza nabór wniosków w ramach konkursu „Czyste Powietrze Gminy Wicko” (edycja 2017)

W związku z planowanym przystąpieniem przez Urząd Gminy w Wicku do konkursu ogłoszonego przez Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku pn.: „Czyste powietrze Pomorza” (edycja 2017), Wójt Gminy Wicko podaje do publicznej wiadomości informację o możliwości składania wniosków o dofinansowanie prac związanych… czytaj dalej Wójt Gminy Wicko ogłasza nabór wniosków w ramach konkursu „Czyste Powietrze Gminy Wicko” (edycja 2017)

Herb Gminy Wicko

Otwarty Konkurs Ofert na realizację w 2017 roku zadań publicznych wraz z udzieleniem wsparcia finansowego (dotacji z budżetu)

Wójt Gminy Wicko ogłasza Otwarty Konkurs Ofert na realizację w 2017 roku zadań publicznych wraz z udzieleniem wsparcia finansowego (dotacji z budżetu) Przedmiotem zgłaszanych projektów jest realizacja zadań publicznych Gminy Wicko: aktywna integracja dzieci i młodzieży z terenu Gminy Wicko Dla zainteresowanych wzięciem udziału w… czytaj dalej Otwarty Konkurs Ofert na realizację w 2017 roku zadań publicznych wraz z udzieleniem wsparcia finansowego (dotacji z budżetu)

cropped-logo-300x91

Spotkanie w sprawie wykorzystania odnawialnych źródeł energii

Burmistrz Miasta Lęborka zaprasza wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w swoich budynkach na spotkanie, które odbędzie się 25 kwietnia 2017 r. o godz. 13:30 w Sali Rajców Lęborskiego Ratusza (s.101). Na spotkaniu przedstawiciele Konsorcjum Energooszczędnych Rozwiązań Innowacyjnych z Trójmiasta przedstawia prezentacje pn. „Praktyczne wykorzystanie… czytaj dalej Spotkanie w sprawie wykorzystania odnawialnych źródeł energii

Zapytaj o Fundusze Europejskie

Bezpłatne spotkanie informacyjne: “Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 25 kwietnia 2017 r.  poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W programie spotkania m.in.: Najważniejsze zasady pozyskiwania… czytaj dalej Bezpłatne spotkanie informacyjne: “Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”.